Szkoła Tańca

Dansinn by Malitowski

Stworzenie miejsca, w którym każdy mógłby cieszyć się tańcem i spędzać czas w inspirującej atmosferze było od lat marzeniem Michała. Warszawskie studio Dansinn by Malitowski powstało z taką właśnie myślą. To pierwsza w Polsce szkoła reprezentująca międzynarodową sieć ekskluzywnych i innowacyjnych szkół tańca. Każdy, kto kocha taniec, w najróżniejszych odmianach, znajdzie tu idealne warunki do pogłębiania swojej pasji. Studio kładzie szczególny nacisk na naukę tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych metodą Pro-Am. Pod okiem profesjonalnych instruktorów amatorzy (Am) w każdym wieku i o różnym doświadczeniu tanecznym kształcą się w tańcu, trenując i występując na turniejach i pokazach w parze z zawodowym tancerzem (Pro).

Odkryj w sobie taniec na Mińskiej 65 w Warszawie!

Dansinn

Dansinn to światowa sieć szkół tanecznych, współtworzona przez Michała Malitowskiego. Słynie z wielu mistrzowskich nazwisk wśród nauczycieli.  Z marką prowadzoną przez mistrza i innowatora tańca latynoamerykańskiego współpracuje także wielu przedstawicieli nowego pokolenie gwiazd parkietu.

Dansinn to przede wszystkim przedsięwzięcie, które pozwala realizować plan stworzenia wyjątkowych szkół tańca. Miejsc, w których każdy poczuje w sobie taniec i znajdzie  przyjemność, piękno i emocje.

Heavenly

Główną siedzibą Dansinn jest Heavenly  - największe i najbardziej ekskluzywne studio taneczne w Hong Kongu. Na jego parkiecie mistrzowie różnych stylów tanecznych spotykają się z amatorami. Często łączą się również w pary Pro/Am, w których taniec profesjonalisty  z amatorem gwarantuje maksymalne rezultaty i przyjemność z czasu spędzonego na parkiecie.

Dansinn News

Gala mistrzów

Dansinn to nie zwykła szkoła tańca, ale “dzieło” mistrzów tańca, któremu przyświeca idea łączenia świata tancerzy profesjonalistów i amatorów.. Dlatego podczas corocznej gali Pro-Am na jednym parkiecie występują z pokazami uczniowie i gwiazdy. 

więcej…