Wydarzenia

VII edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie: START!

Już po raz siódmy Michał zasiądzie w jury Tańca z Gwiazdami. Widzimy się w każdy piątek o 20.05 w Polsacie. Zobaczcie, kogo tym razem będziemy oglądać na parkiecie.

więcej…

Dansinn by Malitowski i Smaki Dobra

 Michał i Kinga Rusin poprowadzili charytatywną licytację Smaki Dobra

więcej…

Dansinn by Malitowski organizuje prestiżowe mistrzostwa Asia International!

Najlepsze pary z całego świata – amatorskiego i zawodowego tańca towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim – walczyły o nagrody, na które przeznaczono 100 tysięcy dolarów!

więcej…

Michał tańczy Pro-Am!

Stało się! Michał wystąpił w niezwykłym pokazie ze swoją uczennicą, pochodzącą z Chin. Do występu Rong Rong przygotowała się u boku Michała, ale pod okiem Joanny Leunis. 

więcej…

Miłe wspomnienie


Choć pył confetti już dawno opadł po finale programu, ba! Nawet po historyczym turnieju w Blackpool, to w naszej pamięci wciąż są ludzie, których poznaliśmy przy okazji ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. 

więcej…

Michał mistrzem w Blackpool!

Po raz ósmy w historii Michał i Joanna zdobyli tytuł mistrzowski na najbardziej prestiżowym turnieju tanecznym na świecie. M&J są pierwszą parą w historii, która aż osiem razy sięgnęła po zwycięstwo Open British Championships. Ale to nie koniec wielkich wydarzeń. Tuż po ceremonii legendarna już para taneczna ogłosiła...koniec kariery. Przeczytajcie wzruszający list mistrzów:

więcej…