Michał tańczy Pro-Am!

Stało się! Michał wystąpił w niezwykłym pokazie ze swoją uczennicą, pochodzącą z Chin. Do występu Rong Rong przygotowała się u boku Michała, ale pod okiem Joanny Leunis. 

W programie turnieju Asia International Championships, który w Hongkongu zorganizowała szkoła Michała DANSINN, mogliśmy przeczytać zapowiedź niecodziennego wydarzenia…

„Szanowni Państwo!

Są doświadczenia, które zmieniają nas na zawsze. Takim doświadczeniem jest taniec. Taniec jest poezją, gdzie każdy ruch jest słowem. Taniec jest magiczny, bo wyraża więcej, niż są w stanie wypowiedzieć słowa.

I są spotkania, które zmieniają nas na zawsze. Z ludźmi, których osobowość jest tak magiczna jak pasje, które można z nimi dzielić.

Dla nas takie było spotkanie z Rong Rong. Spotkanie w tańcu i poprzez taniec. Wspólne treningi, wspólne przygotowania do pokazu, który będą mieli Państwo szansę zobaczyć w wykonaniu Michaela i … Rong Rong.

Rong Rong jest dla nas inspiracją i liczymy, że taniec, w którym partneruje jej Michael będzie inspirujący dla Państwa.

Zapraszamy!

Michael&Joanna”

 

 - Jak przystało na debiutanta w tej dziedzinie, denerwowałem się, czy wszystko pójdzie dobrze i czy publiczności spodoba się pokaz  – powiedział Michał po zejściu ze sceny – reakcja widzów była entuzjastyczna. A ja na własnej skórze przekonałem się, że Pro-Am to najlepszy sposób na to, by dostać trzy rzeczy w jednym pakiecie: naukę, zabawę, no i oczywiście taniec.  

Zobaczcie sami jak to wyglądało: