CrossFit to najbardziej efektywny reżim treningowy dla ludzi, którzy chcą pozostać sprawni i zdrowi. Ludzie z wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci i nastolatków, mogą łatwo skorzystać z tego programu.

Jeśli planujesz dowiedzieć się więcej o CrossFit to jesteś we właściwym miejscu. Istnieje wiele korzyści z CrossFit, które pomogą Ci uzyskać sprawne ciało.

Tutaj dzielę się niektórymi z najlepszych 5 ćwiczeń CrossFit, które pomogą Ci uzyskać sprawne ciało.

1. Push Ups

Jest to najbardziej podstawowe i skuteczne ćwiczenie w CrossFit. W tym ćwiczeniu musisz pchać swoje ciało o ziemię. Musisz zacząć od pozycji leżącej i musisz podnieść mięśnie klatki piersiowej i pleców, aby wypchnąć się na podłogę. Jeśli możesz zrobić 10 do 15 powtórzeń w ciągu dnia to będziesz w stanie uzyskać sprawne ciało.

2. Squat

Squatting jest kolejnym podstawowym ćwiczeniem w CrossFit. Musisz położyć się na podłodze i podnieść swoje ciało i nogi w pozycji przysiadu. Jeśli chcesz uzyskać sprawne ciało to możesz wykonywać to ćwiczenie przez 8 do 12 powtórzeń.

3. Burpees

Burpees to jedno z najbardziej efektywnych ćwiczeń w CrossFit. W tym ćwiczeniu musisz stanąć na podłodze i wyskoczyć nogami do przodu i przeskoczyć rękami za głowę. W połowie tego ruchu musisz przeskoczyć nogi i wypchnąć ciało do przodu oraz przeskoczyć ręce i trzymać je w powietrzu.

Jeśli możesz zrobić 10 do 15 burpees w ciągu dnia to będziesz w stanie uzyskać fit ciało.

4. Pull Ups

W tym ćwiczeniu musisz położyć się i chwycić bar podciągania i pociągnąć go w kierunku ciała. Kiedy podciągniesz się na drążku, wtedy twoje górne plecy, ramiona i mięśnie klatki piersiowej staną się silniejsze.

Jeśli możesz zrobić 10 do 15 podciągnięć w ciągu dnia to będziesz w stanie uzyskać sprawne ciało.

Wnioski:

To jest 5 najlepszych ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać fit ciało. CrossFit jest najlepszym sposobem na uzyskanie sprawnego ciała, ale musisz ćwiczyć te ćwiczenia przez miesiąc. Poczujesz ogromną różnicę w swoim ciele i zobaczysz, że Twoja waga maleje.