Trening obwodowy to nowa forma treningu, która staje się popularna wśród sportowców i osób, które chcą uzyskać sprawność fizyczną. W treningu obwodowym wykonujesz różne ćwiczenia w krótkim czasie, a następnie zmieniasz pozycję i powtarzasz to samo.

Oto najlepsze treningi obwodowe dla mężczyzn:

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT)

Ten rodzaj treningu jest bardzo popularny wśród sportowców, ponieważ daje dużo siły i szybkości. HIIT spali więcej tłuszczu niż trening cardio, a trening cardio spala tłuszcz, ale nie będzie to możliwe w przypadku HIIT. Tak więc, jeśli szukasz szybkiego sposobu na utratę wagi, to HIIT jest najlepszym wyborem.

Burpees

Burpee to potężne ćwiczenie, które pomoże Ci zbudować silne ciało i poprawić ogólną siłę. Burpee składa się ze skoków, przysiadów, skoków i znowu skoków.

Squaty

Squat jest świetnym ćwiczeniem dla dolnej części ciała i pomoże Ci poprawić siłę nóg. Squat jest najlepszym sposobem na poprawę pleców i siły rdzenia i możesz wykonywać to ćwiczenie przez długi czas.

Push-upy

Wypychanie jest doskonałym ćwiczeniem dla górnej części ciała i pomoże Ci wzmocnić mięśnie klatki piersiowej. Push-ups są najlepszym ćwiczeniem, aby stracić tłuszcz z brzucha.

Przysiady z piłką szwajcarską

Sit-up jest doskonałym ćwiczeniem dla brzucha i pomoże Ci wzmocnić swój abs. Możesz zacząć robić przysiady z piłką szwajcarską i doda kolejny wymiar do twoich przysiadów.

Push-up Plus

Jest to połączenie pompek i crunchy. Jest to doskonały sposób na wypracowanie klatki piersiowej, ramion i tricepsów.

Wnioski:

Wszystkie te treningi są najlepsze i pomogą Ci schudnąć, spalić tłuszcze i zbudować silne ciało. Jeśli szukasz szybkiego sposobu na utratę wagi, to te ćwiczenia są najlepsze.